Opublikowano: czwartek, 28 Mar 2019 przez alex

Na czym polega sekret darmowych pożyczek pozabankowych?

Firmy oferujące szybką gotówkę, prześcigają się w ofertach. Chociaż konkurencja jest spora, wydaje się, że rynek nie jest jeszcze nasycony. Dlatego też walka o klienta trwa. „Chwilówki” są bardzo popularne i wielu ludzi próbuje z ich pomocą podreperować domowy budżet.

Wiadome jest, że oprocentowanie takich pożyczek jest bardzo wysokie. Jendnakże kwoty zadłużenia są z reguły niewielkie, a łatwość, z jaką pożyczkę można otrzymać sprawia, że chętnych nie brakuje.

Coraz częściej można się spotkać z ofertą pożyczek całkowicie darmowych. Co to oznacza? Dla pożyczkobiorcy jest to bardzo korzystna oferta. W określonym terminie należy zwrócić pożyczoną kwotę pieniędzy, nie płacąc ani prowizji, ani odsetek.

Jak w takim razie zarabia firma udzielająca pożyczki? W „standardowej” sytuacji rzeczywiście nie zarabia. Generuje jedynie koszty. Ale pamiętać należy o dwóch bardzo istotnych warunkach, jakie trzeba spełnić, aby pożyczka naprawdę była darmowa. Po pierwsze taka dobra oferta dotyczy nowych klientów, czyli ludzi, którzy do tej pory nie zadłużali się w danej firmie. Oferta ma ich zachęcić do stania sie klientami, a tym samym do współpracy w przyszłości, a więc zaciągania pożyczek już oprocentowanych. Po drugie, bezwarunkowo trzeba pamiętać o terminie spłaty! Pożyczki takie udzialane są na krótki okres czasu. Z reguły jest to od 7 do 30 dni. Opóźnienie spłaty, choćby jednodniowe, powoduje naliczanie odsetek i kar, które są najczęściej dotkliwe, biorąc pod uwagę wysokość zadłużenia.

Dla firm pożyczkowych nie bez znaczenia jest również to, że zdobywając nowych klientów, wchodzą tym samym w posiadanie ich danych osobowych i kontaktowych.
W przyszłości należy się spodziewać wielu napływających ofert na podany adres pocztowy, email, czy numer telefonu.


Darmowe pożyczki pozabankowe są zdecydowanie dobrą opcją dla kogoś, kto szybko potrzebuje gotówki. Pamiętać należy, że jest to oferta jednorazowa. Kolejna pożyczka już darmowa nie będzie.

 

Kredyty gotówkowe

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Udostępnij
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook