Opublikowano: piątek, 29 Kwi 2016 przez alex

Szybki przegląd najlepszych pożyczek pozabankowych

borrowingPożyczki pozabankowe wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Firmy pożyczają pieniądze bez sprawdzania zdolności kredytowej, a wiele z nich nie sprawdza również historii potencjalnego klienta w BIK.

Wniosek o pożyczkę można złożyć przez internet, a pieniądze, w przypadku przyznania pożyczki, przelewane są na konto pożyczkobiorcy bardzo szybko – nawet w kilkanaście minut. Wszystko to wygląda bardzo zachęcająco. Trzeba jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe muszą tę prostotę i ryzyko w jakiś sposób sobie zrekompensować. W praktyce oznacza to, że pożyczki pozabankowe są dużo droższe od kredytów bankowych.

Pierwsza pożyczka darmowa

Wiele firm pożyczkowych nadal oferuje pożyczki za darmo. Jednak dotyczy to tylko nowych klientów. Mają one na celu przyciągnięcie nowych zainteresowanych. Ponieważ jednak oferta jest szeroka i nadal powstają nowe firmy pożyczające pieniądze, można znaleźć ciekawą ofertę.

Należy bezwzględnie pamiętać o tym, że pożyczka będzie darmowa tylko, jeśli zostanie spłacona w terminie.

Poniżej znajduje się oferta wybranych firm oferujących pierwsze pożyczki za darmo. Pełną ofertę znajdziecie Państwo tutaj.
O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Udostępnij
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook